O nas

W branży informatycznej pracujemy od 30 lat.
Naszym przesłaniem jest dostarczanie Wam najlepszych w swojej klasie produktów IT
wraz z wysokiej jakości wsparciem handlowym
i technicznym. Proponujemy rozwiązania, których wiodącą pozycję w swoich segmentach potwierdzają raporty niezależnych i szanowanych analityków rynku. Znajdujemy optymalne rozwiązania w procesie projektowania infrastruktury informatycznej przy założonych przez Was wymaganiach. Zapewniamy wsparcie pogwarancyjne pozwalające przedłużyć sprawne funkcjonowanie posiadanej przez Was infrastruktury.

W swojej pracy kierujemy się uczciwością. Proponujemy rozwiązania w oparciu o posiadaną wiedzę i w zgodzie z najlepszymi praktykami
biznesie i technice. Przestrzegamy wszelkich ustaleń z kontrahentami. Otwarcie informujemy o istniejących ryzykach i zagrożeniach związanych z omawianymi zagadnieniami.

Ponieważ zaufanie jest podstawą naszych relacji z partnerami biznesowymi to wszelkie nasz działania opierają się wyłącznie na pełnym dwustronnym zaufaniu.

Ponosimy pełną odpowiedzialność za proponowane i dostarczane rozwiązania. W przypadku nie dających się przewidzieć zdarzeń znajdujemy alternatywne rozwiązania gwarantujące założone parametry.

Stale rozwijamy się podnosząc swoje kompetencje i z przyjemnością dzielimy się posiadaną wiedzą. Chętnie podejmujemy nowe wyzwania, które mobilizują nas do jeszcze większego rozwoju.